Ta strona używa plików Cookies. Proszę zapoznać się z celem ich używania i możliwościami zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Polityka prywatności

O firmie

Firma GEOPRZEM założona została w 1992 r. przez Geodetów, którzy z pasją i zaangażowaniem budowali pozycję firmy na rynku usług geodezyjnych. Ciężka praca  oparta na wzajemnym zaufaniu i szacunku do współpracowników i Kontrahentów pozwoliła zbudować solidne fundamenty, na których opiera się działalność firmy.   

Tysiące  zrealizowanych inwestycji zakończonych sukcesem umożliwiły zdobycie doświadczenia, które stanowi bezcenny kapitał spółki umożliwiający świadczenie usług na najwyższym poziomie. Firma to ludzie, którzy ją tworzą - wykwalifikowana kadra geodetów inżynierów, wchodzących w skład Zespołów Geodezyjnych o nienagannej organizacji pracy, którzy do każdego zadania podchodzą rzetelnie, z dbałością o dobro inwestycji i troską o zachowanie partnerskich relacji  z Wykonawcami.  

Wieloletnie doświadczenie poparte starannością w pracy a także ciągłym doskonaleniem metod pomiarowych przyczyniły się do pozyskania zaufania wśród firm wykonawczych, biur projektowych, nadzorów oraz administracji . 

Oferujemy szeroki wachlarz usług geodezyjnych rozpoczynając od opracowań dokumentacji geodezyjno – kartograficznej  oraz formalno – prawnej po kompleksową obsługę geodezyjną inwestycji drogowych, kolejowych oraz przemysłu kubaturowego. Nowy Zarząd Spółki powołany w 2020 r. pragnie stawić czoła kolejnym  wyzwaniom jakie stawia współczesna gospodarka, a wraz z nią rozwijające się w dynamicznym tempie budownictwo lądowe i wodne.    

MISJA    Misją firmy Geoprzem jest innowacyjny zrównoważony rozwój w szeroko rozumianej branży geodezyjnej w Polsce.

CEL         Celem firmy Geoprzem jest ciągła poprawa jakości wykonywanych usług, obsługa klientów na najwyższym poziomie, bycie stabilnym partnerem w ciągle zmieniającej się rzeczywistości prawnej z zakresu geodezji, budownictwa, nieruchomości itp.

WIZJA    Naszą wizją jest dążenie do oferowania usług w jak największym stopniu dopasowanych do klienta, zarówno indywidulanego jak i dla dużych firm budowlanych.

Nie jest to praca łatwa ale stawia przed nami wiele wyzwań. Wiemy że jeszcze długa droga przed nami ale jak napisał Joseph Conrad : „Tylko praca daje okazję odkryć nam nas samych, pokazać to, czym naprawdę jesteśmy, a nie tylko to, na co wyglądamy”.